wydruki zdjęć

Udekoruj sobie ścianę w domu lub firmie lub zrób komuś wyjątkowy prezent!

Piotr Targosz

Wszystkie prezentowane na mojej stronie prace można zamówić w formie wydruków na płótnie bawełnianym lub na papierze. Poniżej znajduje się cennik wydruków na papierach fotograficznych Fine Art oraz na zwykłych papierach fotograficznych. Wydruki wykonane na papierze nie są usztywnione, więc konieczna jest oprawa. Można również zamówić u mnie wydruk na papierze od razu podklejony na sztywnej piance o grubości 3, 5 lub 10 mm. Do kwoty wydruku należy doliczyć 20 zł na koszt wysyłki kurierskiej. Płatności poprzez kartę kredytową (debetową) lub PayPal.

Dla klientów pragnących najwyższej jakości polecam profesjonalny wydruk zdjęć na podłożach archiwalnych, bezkwasowych (barytowe,bawełniane,alfacelulozowe) przy zastosowaniu tuszy pigmentowych Canon lub Epson. Te najwyższej jakości wydruki wykonane są drukarką fotograficzną Epson i 9 tuszami Ultrachrome HD lub ploterem fotograficznym Canon imagePROGRAF 4000 serii PRO, który wykorzystuje aż 12 tuszy w tym 4 odcienie czarnego.

Najwyższa jakość za rozsądną cenę, czyli zdjęcia wydrukowane na wysokiej klasy papierach fotograficznych (Ilford, Hahnemülle, Tetenal, Tecco, Solution). Moje wydruki charakteryzuje szeroki zakres dynamiczny kolorów i świetne odwzorowanie szczegółów. Druk pigmentowy zapewnia wieloletnią trwałość, odporność na wilgoć i wyjątkowe odwzorowanie barw.

e-mail: piotr(at)piotrtargosz.com | tel. +48 602 333 521

Piotr Targosz Piotr Targosz